Weekend z ekspertem – Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

TARGI 4 DESIGN DAYS – O KOLORACH WE WNĘTRZU

Pierwszy kwartał roku to dla mnie szaleństwo, ale ten rok mogę zaliczyć do wyjątkowo udanych ze względu na Targi. 4DD w Katowicach już za nami, o czym pisałam w poprzednim wpisie 4 Design Days - Targi Design'u w Katowicach dla tych, którzy jeszcze nie widzieli relacji fotograficznej to zapraszam. Możecie zobaczyć też relację z dyskusji na temat kolor ma znaczenie, która odbyła się w ramach katowickich targów - link tutaj . Mam nadzieję, że uda się tez uzyskać materiał filmowy z tego wydarzenia, bo sama przyznam, że jestem ciekawa jak to wyszło.

ARENA DESIGN 2018 – KOLEJNY ROK Z NOWOŚCIAMI

W następnym tygodniu zaczyna się Arena Design w Poznaniu, na której byłam pierwszy raz w zeszłym roku i wbrew opinii, że z każdym rokiem jest, co raz gorzej to mnie, jako świeżynce upiekło się i nie miałam możliwości doświadczyć negatywnych emocji z tym związanych, a wręcz przeciwnie byłam pełna entuzjazmu i podziwu dla organizacji i asortymentu wystawców. Relacje z zeszłego roku możecie prześledzić w tym wpisie Top 5 marek mebli tapicerowanych - Arena Design 2017. Na arena DESIGN w tym roku będę niestety tylko 2 dni, czyli 8-9 marca, więc jeśli ktoś bardzo będzie chciał się ze mną spotkać przy tej okazji to zapraszam do łapania mnie na miejscu.

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW – WYKŁAD I WARSZTATY Z EKSPERTEM

Najważniejsze jednak na tą chwilę są dla mnie Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się już w najbliższy weekend 3-4 marca w Amber Expo w Gdańsku.

Dlaczego będą one wyjątkowe? Ponieważ to pierwsze targi związane głównie z rynkiem deweloperskim, które będzie miała okazję obsługiwać pod kątem merytorycznym w zakresie architektury wnętrz. Wcześniej byłam wsparciem na targach związanych stricte z designer i aranżacją wnętrz. Będę do dyspozycji zwiedzających w charakterze prelegenta z wykładem na temat stylów w architekturze wnętrz, który to wykład będzie wstępem do warsztatów z tworzenia plansz inspiracji tzw. Moodboar's. Dodatkowo zarówno w sobotę jak i niedzielę będę udzielała konsultacji. Na wykład wejście jest nieograniczone i odbędzie się on w sobotę o godz. 12, o 13 zaczynają się warsztaty, za które odbywają się zapisy a liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób (obecnie są jeszcze miejsca należy rezerwować pod adresem zapisy@nowyadres.pl) piszcie próbujcie może się jeszcze uda. Nastawicie się na ciekawe merytoryczne zagadnienia, dużo dobrej energii i profesjonalnej obsługi.

Dla osób, które nie będą mogły się zjawić na Targach zapraszam poniżej na małą zajawkę z tematu wykładu. Kilka inspiracji z podziałem na poszczególne style w projektowaniu wnętrz.

Styl Francuski
Styl Industrialny
Styl Minimalistyczny
Styl Modern Classic
Styl Klasyczny
Styl Rustykalny
Styl Skandynawski
Styl Vintage
Styl Marynistyczny
Styl Art Deco
Udostępnij
Zapisz się do Newslettera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *