Remont cz.4 – Dekorowanie

Projektant myśli o wnętrzu kompleksowo, od mebli po drobne dodatki, dlatego jest najlepszym źródłem informacji i inspiracji, jeśli chodzi o doradztwo w zakresie dodatków. Klient może umówić się z projektantem w sklepie i razem można wybrać dodatki, lub klient ustala z projektantem budżet na dodatki i projektant sam wybiera te które będą najbardziej pasowały do wnętrz.

Remont - Dobór dodatków

W przypadku, kiedy we wnętrzu realizowana jest sesja zdjęciowa projektant często wypożycza dodatki do dekoracji z różnych sklepów z wyposażeniem, a klient po zakończonej sesji może te dodatki kupić bezpośrednio i rozliczyć się ze sklepem.

Jest to idealna opcja w przypadku, kiedy klient nie do końca ma wizję jak dodatki będą wyglądały w jego wnętrzu i czy na pewno wybrane materiały, kolory czy faktury będą pasowały. Takie ubranie wnętrza staje się biżuterią, która pasuje idealnie, ale można ją też zmieniać zależności od okazji i pory roku.

Dodatki to elementy które tworzą klimat we wnętrzu, kiedy bazą jest ponadczasowy prosty design. Dzięki nim bez zbędnych remontów czy dużych zmian w zakresie podstawy wnętrz możemy zmieniać jego dekoracje wraz ze zmieniającymi się porami roku.

Remont - Usługa pod klucz

Oprócz usługi dodatkowej dekorowania wnętrz możemy skorzystać również z usługi mieszkanie pod klucz. Usługa ta skierowana jest do klientów, którzy nie mieszkają w mieście, w którym prowadzona jest inwestycja lub nie maja czasu ma remont kompleksowy, wówczas projektant odpowiedzialny jest za organizacje pracy ekip wykończeniowych, realizacje zamówień i dostaw i zamówienie ekipy sprzątającej i dekorowanie wnętrza.

Wtedy może zlecić projektantowi, żeby ten zajął się jego remontem kompleksowo. Na podstawie zaakceptowanego i zamkniętego budżetu, projektant robi zamówienia dla klienta, załatwia wszystkich fachowców pracujących przy realizacji projektu, dogląda dostaw i montaży, załatwia ekipę sprzątającą i zajmuje się tym ostatnim szlifem, czyli dekorowaniem.

Na zakończenie zlecenia klient otrzymuje klucze do mieszkania i może się wprowadzić. Jest to usługa, która bardzo ułatwia realizację i jest często wykorzystywana przez klientów, dzięki czemu klient nie musi przechodzić przez cały proces remontowy, a przekazuje stera projektantowi.

Udostępnij
Zapisz się do Newslettera
  1. Meggi pisze:

    Pani blog sprawił, że wreszcie odważyłam się zaplanować wymarzone mieszkanie i rozpoczęłam remont. Wszystkie prace dłużyły się w nieskończoność, jednak po latach pierwszy raz mogę powiedzieć, że jestem u siebie. Dziękuję za inspirację i pozdrawiam!

    1. Bardzo się cieszę i gratuluję, dziękuję, że się Pani podzieliła tym ze mną 🙂

  2. Waldek pisze:

    Przy remoncie mojego mieszkania miałem tzw. remont pod klucz. Bardzo polecam każdemu, kto nie ma czasu na częste jezdzenie i sprawdzanie czy wszystko ok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *