Perełki z sieciówek – część 2 – Agata Meble

Targi ISaloni

Właśnie pakuję się na kolejny wyjazd na targi iSaloni do Mediolanu, ale jeszcze przed wyjazdem chciałam Wam zostawić kilka inspiracji, które macie na wyciągnięcie ręki za niewielkie pieniądze.

Obecny wyjazd na iSaloni jest moim czwartym, a drugim na którym w połączeniu z tematami meblowymi, będę miała okazje zapoznać się z nowymi trendami w zakresie łazienek i kuchni. O tym już niebawem po moim powrocie, bo będzie obszerna relacja z tego wydarzenia. Będę też na bieżąco wrzucać relacje i zdjęcia na nasz fp na Facebooku oraz na Instagram, więc, jeśli jeszcze nas nie śledzicie w mediach społecznościowych to zdecydowanie warto.

Dzisiejszy wpis ma na celu, pokazać wam po raz kolejny, że nie tylko drogimi włoskim meblami i dodatkami możecie stworzyć niepowtarzalne wnętrza i, że każdy z was może co kiła miesięcy odmieniać swoje wnętrze, kiedy tylko przyjdzie mu na to ochota. Zawsze powtarzam moim klientom, że najważniejsze jest baza, a cała reszta to już kwestia dobrania kolorów i kształtów, które będą doskonałym dopełnieniem wnętrz.

Sofa do mieszkania Agata Meble

Jakiś czas temu, byłam poszukać niedrogą i ciekawą za razem sofę do mieszkania pod wynajem dla moich klientów. Wybrałam sklep Agata Meble, bo tam już nie raz udało mi się wyhaczyć jakąś perełkę, która zaskoczyła mnie jakością i cena. Tym razem znalazłam nie tylko ciekawe sofy, ale też kilka innych mebli, które podbiły moje serce. Jest to dobry trop dla osób, które lubią częste zmiany, a nie chcą za każdym razem wydawać kroci, albo aktualnie wyposażają swoje pierwsze mieszkanie. Tyczy się to też dodatków, w które ten sklep jest wyposażony po sam sufit. Pomyślicie „Dodatki? Przecież wszędzie jest ich na pęczki”. Może i tak, ale kiedy przymierzamy się do ich zakupu okazuje się, że ciekawe egzemplarze zdarzają się dość rzadko. Dlatego właśnie chciałam was w tej fotorelacji oprowadzić po najciekawszych zakątkach sieciówkowego świata.

Dajcie znać jak się wam podobają wybrane przeze mnie egzemplarze i czy znalazłyby swoje miejsce w waszych domach?

Blog Stodolove

P.S. Chciałam jeszcze tylko wspomnieć, że blog Stodolove już działa, zapraszam też na Facebook i na Instagram.

Udostępnij
Zapisz się do Newslettera
  1. Basia pisze:

    wspaniałe dodatki – chyba zaraz pojadę do „Agaty”

    1. Też mnie zaskoczył tak ogromny wybór 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *