Anna Maria Sokołowska

Architekt | Właścicielka
Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Architekturą wnętrz zajmuje się od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w trójmiejskich biurach architektonicznych. Od 2006 roku właścicielka Pracowni Projektowej Dragon Art, która w 2016 roku zmieniła nazwę na Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, również na arenie międzynarodowej. Od kilku lat juror w konkursach "Dobry design” oraz "Diament Meblarstwa”. Prowadzi wykłady i warsztaty z tematyki związanej z projektowaniem wnętrz, oraz dzieli się swoim doświadczeniem na łamach portali i prasy branżowej. Architekt z powołania, z pasji i życiowej miłości do architektury, pięknego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Uwielbia prostotę i funkcjonalność, Inspiracji szuka w architekturze modernistycznej i skandynawskim designie. Podróżuje po targach i festiwalach branżowych w Polsce i w Europie, żeby być na bieżąco z panującymi na rynku trendami. Prywatnie mama Adrianka.

Joanna Kozłowska

Architekt wnętrz
Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na kierunku Projektowanie wnętrz, która czuje ciągłą potrzebę rozwoju i poszerzania wiedzy, dlatego w czasie studiów udała się do Lizbony, gdzie studiowała na Universidade Tecnica de Lisboa. Tam również zakochała się w południowym słońcu i języku portugalskim. Swoją karierę zawodową rozwijała pracując, jako architekt wnętrz oraz grafik w trójmiejskich biurach projektowych. We wnętrzach lubi to, co przytulne, przestrzenne, kolorowe, funkcjonalne i ekologiczne. Wolne chwile spędza w kinie lub z książką.

Filip Miderski

Architekt
Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Pasję do projektowania wnętrz zaczął rozwijać w Londynie, gdzie miał okazję pracować nad różnorodnymi projektami zarówno architektonicznymi jak i wnętrzarskimi. Tworzenie rozmaitych rodzajów przestrzeni - od ekskluzywnych hoteli po rezydencje "high end" - umożliwiło mu nie tylko odnalezienie własnego stylu, ale również poznanie różnych, ciekawych możliwości zagospodarowania pomieszczeń. Do swoich koncepcji lubi przemycać unikatowe detale oraz wyszukane materiały jednocześnie bazując na prostych formach i funkcjonalności. Prywatnie pasjonuje się dalekimi podróżami w towarzystwie swojej małżonki.

Kamila Drewing

Architekt wnętrz
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na kierunku architektura wnętrz. Pasję artystyczną rozwija w sobie od dziecka, angażując się w coraz to nowe przedsięwzięcia. Jest solidnie przygotowanym do pracy projektantem z dodatkowymi kwalifikacjami specjalisty od reklamy wizualnej. Doświadczenie oparte na ponad 11-letniej pracy w branży projektowej, pozwala na odważne tworzenie niepowtarzalnych aranżacji. We wnętrzach na pierwszym miejscu stawia na funkcjonalność, nie zaniedbując przy tym oprawy wizualnej. Prywatnie żona i matka, z szalonymi pomysłami na spędzanie wolnych chwil.