Podsumowanie:

5
5,0 rating
na podstawie 8 recenzji
Wzorowo [ 5 ]100%
Dobrze [ 4 ]0%
Średnio [ 3 ]0%
Słabo [ 2 ]0%
Źle [ 1 ]0%
5,0 rating

Z Anią Sokołowską mieliśmy przyjemność współpracować na przełomie 2015/16. Anna przygotowała nam kilka wariantów koncepcyjnych. Po zaakceptowaniu jednego z nich otrzymaliśmy niezwykle profesjonalne wizualizacje, które w 100% odzwierciedlają efekt końcowy naszego apartamentu. Po zaakceptowanej części koncepcyjnej otrzymaliśmy również szczegółowy projekt wykonawczy. Od samego początku współpraca z biurem reprezentowanym przez Anię Sokołowską była na najwyższym poziomie. Ania jest osobą niezwykle elokwentną, profesjonalną. Posiada niezwykły zmysł artystyczny i potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Wykazuje się odpowiedzialnością w powierzonych jej pracach, fachowością, solidnością oraz doskonałą organizacją pracy. Było nam niezwykle miło współpracować z Anią i z pewnością nie był to jedyny projekt, który będzie realizowany przez jej pracowanie. Bagaż doświadczeń wyniesiony z pracy z innymi architektami i projektantami upoważnia nas do tego by z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Anna Sokołowska jest niezwykle utalentowanym architektem, a jej warsztat pracy opiera się o najwyższe standardy.

Justyna i Marcin Gawryś
5,0 rating

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anną Marią Sokołowską. Pani Ania jest osobą dyspozycyjną. Zawsze brała pod uwagę wszystkie moje sugestie odnośnie aranżacji, doborze niektórych materiałów, jak również potrzeby przyszłych mieszkańców tegoż apartamentu. Zrealizowała projekt zgodnie z terminem. Ma duże doświadczenie i wiedzę odnośnie nowych trendów na rynku. Nie boi się odważnych i nowoczesnych rozwiązań. Zadziwia w doborze kolorów i struktury materiałów (drewna, kamienia). Doskonale współpracuje z lokalnym wykonawcą, który realizuje projekty kompleksowo, jak również innymi firmami świadczącymi usługi stolarskie (szafy, garderoby, podłogi) oraz w zakresie wyposażenia wnętrz (oświetlenie, meble, żaluzje – nowości na rynku). Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić Panią Annę Marię Sokołowską. Dziękuję za współpracę i profesjonalizm. Już czekam na kolejną realizację, tym razem domu.

Barbara Hofman
5,0 rating

Chcielibyśmy Ci Aniu podziękować i powiedzieć co nam się podobało najbardziej. Zamiast 3 umówionych propozycji aranżacji dostaliśmy 7, z których połączenia wyszła ta najbardziej nam odpowiadająca, Byłaś subtelna w proponowaniu – w przekonaniu nas do pomysłów, które wcześniej wydawały nam się niefajne – np. okazało się, że tapeta to super wynalazek, który jednoznacznie nie kojarzy się z latami 80. Wizualizacje stały się rzeczywistością. Zuzka ma łóżko na antresoli, które uwielbia, choć nie może na nim skakać. Sprawiłaś – zgodnie z naszymi oczekiwaniami, że stół jest punktem centralnym naszych spotkań, nie tylko obiadowych. Jesteśmy zadowoleni z tego jak wyszło ostatecznie nasze mieszkanie i bardzo dobrze się nam w nim mieszka.

Ewa i Marek
5,0 rating

Współpraca z Panią architekt Anną to sama przyjemność – jest bardzo rzetelna, dokładna, potrafi wyczuć doskonale preferencje i potrzeby klienta, a także przekonać do zmian, które w jej odczuciu będą korzystniejsze od wizji inwestora. Dzięki całkowitemu zaufaniu do jej pomysłów i koncepcji byliśmy bardzo zadowoleni z efektów realizacji jej projektów. Mieliśmy już okazję kilkakrotnie korzystać z konsultacji i projektów Pani Ani – za każdym razem byliśmy w 100% usatysfakcjonowani jej pracą. Szczerze polecamy Panią Anię jako profesjonalistkę i pasjonatkę w swojej dziedzinie. Współpraca z nią to radość i przyjemność!

Marta Karolak
5,0 rating

Informujemy, że Pracownia Projektowa Dragon Art Anna Maria Sokołowska zrealizowała na zlecenie Ekolan S.A. następujące projekty: Mieszkanie pokazowe na Osiedlu Miłe Mieszkania, Mieszkanie pokazowe na Osiedlu Południowym, Części wspólne na Osiedlu Audiopolis, Mieszkanie modelowe 3D – Osiedle Audiopolis, Mieszkanie modelowe 3D – Osiedle Mistral, Mieszkanie pokazowe na Osiedlu Apartamenty na Polanie, Części wspólne III etap Osiedla Apartamenty na Polanie. Architekt Anna Maria Sokołowska wywiązała się z powyższych zleceń zgodnie z zawartymi umowami, wykazując się twórczym podejściem do projektów.

Alina Wabnic-Kamińska
5,0 rating

W ramach prowadzony przez DS Development inwestycji FourPlex i TwinPark, Pracownia Projektowa Dragon Art Anna Maria Sokołowska, wykonała koncepcje projektowe do mieszkań pokazowych wraz z doborem materiałów. Pani Anna Maria Sokołowska wywiązała się ze swoich obowiązków z należytą starannością, terminowo i solidnie. Możemy polecić współpracę z Panią Anną Marią Sokołowską, jako solidnym i godnym zaufania partnerem.

Andrzej Siek
5,0 rating

Z przyjemnością rekomendujemy Panią Anię! Z zaplanowanej adaptacji poddasza za radą Pani Ani zrobił się generalny remont całego domu, czego absolutnie nie żałujemy. Pani Ania doskonale przekłada oczekiwania na projekt. Poleca sprawdzonych wykonawców, z którymi współpracuje, co sprzyja wysokiej jakości wykonania. Materiały wykorzystane podczas remontu wybieraliśmy z szerokiej puli polecanej prze Panią Anię. Jesteśmy już ponad pół roku po zakończeniu remontu i z przyjemnością mieszkamy we wnętrzu zaprojektowanym przez Panią Anię. Polecamy!

Małgorzata i Mikołaj Połoczańscy
5,0 rating

Ania podejmując współpracę z nami nie miała łatwo, byliśmy dość wymagającymi i w pełni zaangażowanymi klientami , ale Ania mimo wszystko wykazała się ogromną cierpliwością, wielkim zaangażowaniem, mnóstwem poświęconego czasu. Z wielką otwartością na nasze propozycje i oczekiwania, podpowiadała ciekawe i pomysłowe rozwiązania. Każdy cal naszego mieszkania jest tak przemyślany i wykorzystany jak tylko to było możliwe z zachowaniem funkcji i estetyki. Same nagrody i publikacje aranżacji naszego mieszkania to wielkie osiągnięcie i najlepsze referencje dla pracy Ani Sokołowskiej. Z pełnym przekonaniem zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby urzeczywistnić swoje pomysły w aranżowaniu własnego mieszkania do współpracy z Anią Sokołowską. Dla nas to była długa ale i przyjemna droga a Ania pięknie złożyła nasze marzenia w całość.

Ela i Robert Watras
Wystaw opinie